Který iPhone koupit a kde koupit iPhone nejlevněji?

Apple iPhone

Který iPhone koupit a kde koupit iPhone nejlevněji?

Tento článek byl napsán v květnu 2015, v tomto článku není zmíněn nejnověnjší model 6s a 6s Plus. Pokud chcete zjistit ceny těchto modelů, navštivte článek ceny iPhone 6s a 6s plus

Chcete si koupit iPhone, nevíte který si vybrat a kolik za něj dát? Chcete vědět kde koupit nový iPhone co nejlevněji? Tento článek by Vám mohl pomoci.

Ať už si kupujete nový iPhone nebo starší, určitě byste měli vědět kolik maximálně za telefon zaplatit a zbytečně tak neutrácet.

Ke každému telefonu jsem dal krátký komentář proč si telefon vybrat, současně jsem přidal ceny nových telefonů (dle heuréka.cz) a cenu, která by měla být maximální v případě, že si kupujete telefon starší.

V případě, že si kupujete telefon starší, určitě si pročtěte můj starší článek, abyste věděli na co si dát pozor při koupi použitého telefonu.

Pokud nechcete riskovat, doporučuji nákup na Alza.cz, z osobní zkušenosti vím, že následující pracovní den mám objednávku doma – všechny Apple iPhone na Alza.cz

Tak jdeme na to.

iPhone 4

Pokud nejste fanoušky historických kousků, dle mého je Apple iPhone 4 nejstarší model nad kterým je vhodné uvažovat. Design stejný jako iPhone 4S, ale bohužel již nemůžete využívat nejnovější iOS 8 (i když to pro někoho může být plus).

Kde koupit Apple iPhone 4 8GB?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)

Kde koupit Apple iPhone 4 16GB?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)

iPhone 4 bych nový určitě nekupoval. Pokud se rozhodnete pro koupi iPhone 4, tak zakoupit určitě starší, za 8 GB verzi nedávat více než 3500 Kč, za 16GB verzi ne více než 4000 Kč.

Předchozí1 z 8

Ceny iPhone 4

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *