Jak zrychlit starší iPhone? Pomůžeme Vám!

Jak zrychlit starší iPhone?

Jak zrychlit starší iPhone? Pomůžeme Vám!

Vlastníte starší iPhone a ještě Vám vyhovuje a nechcete se ho zbavit? V tomto článku se společně podíváme jak zrychlit starší iPhone v několika málo krocích. Jedná se o snadné návody, které zvládne naprosto každý!

  1. Restart iPhone

Zrychlit starší iPhone pomocí restartu? iPhone je zařízení, které používáte a delší dobu nerestartujete. Pouhý restart pomůže k obnově celého systému, což má za následek i jisté zrychlení, což je ideální stav, které potřebujeme docílit. Stačí tedy provést držení domovského tlačítka a tlačítka pro zamykání do té doby, než se rozsvítí logo společnosti Apple.

  1. Omezené pohybu

Funkce Omezení pohybu naleznete skoro v každé aplikaci a slouží pro animace v samotném systému iOS. Pokud tedy vypnete všechny animace v systému, docílíte zrychlení iPhonu. Zrychlit starší iPhone můžete tedy v NastaveníObecnéZpřístupněníOmezit pohyb.

 

  1. Aplikace pro polohu na pozadí

Další věc, kterou můžete udělat je projít si seznam všech aplikací, které jsou spuštěny na pozadí. Jestliže najdete hned několik aplikací, které stále běží na pozadí, můžete je rozhodně vypnout, jelikož jednak berou hodně baterie, ale také rychleji vybíjejí samotný iPhone.

Zrychlit starší iPhone můžete také pomocí vypnutí polohy, což je funkce, která je spojena s celou řadou aplikací. U aplikace, u které možnost zobrazování polohy nepotřebujte jednoduše smažte, nebo polohu zamezte v nastavení. Vypnutí aplikací na pozadí provedete jednoduše v NastaveníSoukromíPolohové služby. Vypnutí aplikací na pozadí provedete v NastaveníObecnéAktualizace aplikací na pozadí.

  1. Obnovení systému pomocí iTunes

Podařilo se Vám zrychlit starší iPhone? Pokud ne, bohužel budete muset přijít k obnovení pomocí iTunes, což uděláte v několika krocích.

  1. Připojte iPhone k PC/Macu a aplikaci iTunes.
  2. Ve vrchní části aplikace se zobrazí ikonka zařízení, na kterou musíte kliknout.
  • Zde kliknete na tlačítko Obnovit iPhone.
  1. Následně se stačí držet pokynů na obrazovce.
  2. Po obnovení budete mít iPhone v původním stavu, ve kterém jste ho zakoupili.

Pevně věříme, že Vám tento jednoduchý návod pomohl zrychlit starší iPhone.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *