Existuje celá řada lidí, která se zabývá tím, že se snaží nabourat se do různých společností, zařízení, ale také aplikací a dalších věcí. Jejich zábava spočívá v tom, že chtějí sami sobě dokázat, že daná zařízení nejsou dokonalá a dokáží nějakým způsobem například obejít odemykání obrazovky otiskem prstu a další zajímavosti.

Tito lidí tráví denně dlouhé a dlouhé hodiny tím, že se snaží překonat nějaké své cíle. Pro jednoho je to nezajímavé a pro další se jedná o komunitu lidí, kteří zkoušejí naší bezpečnost.

Co třeba zjištění, že se do iPhone dostane skoro každý do uložených fotografií? Co si o tom myslíte?

Uzamčený iPhone a jak zobrazit fotografie?

  1. Jako první zavolejte ze svého iPhonu na druhý iPhone.
  2. Jakmile se na druhém zařízení objeví nový hovor, klikněte na displeji na Zpráva a následně Vlastní.
  3. Dále staří hovor ukončit. Aktivujte Siri a řekněte ji následující „Turn on VoiceOver“ a Siri vypněte.
  4. Dále musíte prstem dvakrát kliknout do pole s kontaktem a jakmile kliknete podruhé, nechte prst na displeji a druhou rukou klepněte na klávesnici. Pravděpodobně se Vám to bohužel nepovede hned na první pokus – nevadí, zkoušet můžete delší dobu.
  5. Jakmile zmizí kurzor, tak vypněte VoiceOver přes Siri a to příkazem „Turn off VoiceOver“.
  6. Nyní na klávesnici napište nějaké písmenko, jakmile se objeví kontakty, tak rovnou sjeďte dolů ke kontaktům nalezených v Mailu a u některého z nich klikněte vpravo na „i“ v kroužku – tedy na informace.
  7. Zvolte Vytvořit nový kontakt.
  8. Nyní vlevo nahoře stiskněte přidat fotografii a poté Vybrat fotografii.

Tadá, nyní máte dokonalý přístup k celé fotogalerii na daném zařízení, které je bezpečně uzamčeno.

iPhone

Jak získat přístup k fotografiím?

Co na to říkáte? Jedná se sice o trošku delší a náročnější proces, nicméně zde je krásný důkaz, že se k fotografiím i skrze uzamčenou obrazovku dostanete. Je možné, že v době kdy danou věc budete zkoušet Apple vydá nějakou záplatu. Nicméně návod byl dokonale funkční.

Je uzamčený iPhone bezpečný?