StumbleUpon – už se nudit nebudete

StumbleUpon Domácí stránka

StumbleUpon – už se nudit nebudete

O aplikaci

V tomto článku vám chci představit velmi šikovnou aplikaci nesoucí název StumbleUpon. Na appstoru ji můžete najít zcela zdarma. Přijde vhod nejen při dlouhých chvílích a dokáže upoutat vaši pozornosti. A co tedy nabízí? Obsahuje tisíce zajímavých webových stránek, které vám ukazuje na základě vašich zvolených zájmů ve formě fotografií, videí, novinek, či interaktivních miniaplikacích.

Váš první vstup do aplikace si po vás vyžádá záložení účtu. Tím si vytvoříte svůj osobní profil jako uživatel v celé komunitě StumbleUpon. Určíte si na něm své zájmy z nemalého počtu, z kterých mohu uvést jako příklad psychologii, technologii či umění. Na vaší hlavní obrazovce se tedy budou objevovat stránky z těchto oblastí, ve kterých můžete jednoduše přepínat kulatým tlačítkem se znakem aplikace. Stránku vyjma přepnutí můžete také „liknout“, „disliknout“, sdílet s přáteli přes sociální sítě nebo uložit do svých listů.

Listy jsou jisté kolekce stránek, které si zavádíte. Jediný list, který se nachází na vašem profilu v základu je tzv. „Save for later“ neboli „Uložit na později“. Toto přijde velmi vhod když nemáte tolik času si projít web, který vás zajímá. Krom vytvoření svých listů je možnost sledovat listy aplikace. Ty můžete najít v různých kategoriích (doporučené, nové, populární) s tisíci náměti (lifehacks, recepty apod.).

StumbleUpon - Uložit na později

Jako uživatel StumbeUponu můžete ovšem také přidat svojí stránku nebo vytvořit svůj list stejně jako každý jiný. Krom zájmů či listů můžete sledovat tedy i jednotlivé lidi, kteří přidávají pro vás zajímavý obsah.

StumbleUpon - Sidebar

Resumé

Stumble Upon je velice šikovná aplikace na zkrácení času. Nabízí vám spoustu obsahu na základě vámi zvolených zájmů. Takto můžete sledovat i jednotlivé listy (kolekce stránek) či přímo jiné uživatele. Stránky jsou většinou opravdu zajímavé a nemohu si tuto aplikaci vynachválit. Aplikace rozhodně stojí za zkoušku a nedáte za ni ani korunu.

StumbleUpon

by StumbleUpon

 • Rating

 • Premiere

  19-08-2010

 • Genre

  Entertainment

 •   FREE QR code
 • Platform

  Universal

 • Version

  5.5.5 ⋅ 83 MB

 • Additional

  InfoGallery

StumbleUpon

Discover the web like never before. StumbleUpon is the best way to find and share the best of the web. Simply tell us what you’re interested in and we’ll serve up the perfect mix of photos, articles, recipes, quotes, news, art, videos, memes, travel tips and much more.

- Follow your friends and share your discoveries
- Create lists of your favorite topics and follow other lists to find more content you love
- Blaze through the best of the web at lightning speed
- Share your discoveries via Facebook, Twitter, Email, and SMS
- Download for free

Stop searching and start Stumbling!

What you can discover when you start Stumbling:
Unbelievable photography, useful travel tips, hilarious videos, trending news, fun diy projects, addicting animated gifs, educational posts, informational infographics, inspiring quotes, delicious recipes, funny memes, the best jokes, cool sport fan facts, historical articles, motivational fitness and health tips, and more!

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *