Sami musíte uznat, že operační systém iOS pro iPhone a iPad je vymazlený do sebemenších detailů. Nicméně někdo si jistě bude lámat hlavu s vypnutí animací v iOS. Jedná se o jednu věc, kterou můžete vypnout a ulehčit tak samotnému systému.

Systém iOS bude mít následně daleko rychlejší odezvu, bude celkově daleko flexibilnější, ale také na jedno nabití může vydržet i o nějakou minutu déle, což je opět příjemné zjištění.

Na tomto návodu je nejlepší to, že již nemusíte mít žádný jailbreak ani do systému celkově nějak neoprávněně zasahovat, což je vždy to nejlepší řešení. Pokud chcete docílit vypnutí animací v iOS, díky tomuto článku a snadnému návodu to hravě zvládnete.

Jak na vypnutí animací v iOS?

Nejdůležitější je to, že nyní můžete animace vypnout v iOS aniž budete potřebovat nějakým způsobem nezákonně zasahovat do celého systému. Pro každého z nás se jedná o tu nejlepší možnou věc, která je oficiální.

Stačí postupovat pomocí těchto několika kroků:

  1. Jako první je potřeba otevřít si na iPhone Nastavení.
  2. Zvolte záložku Obecné a následně Zpřístupnění.
  3. Dále stačí zapnout funkci AssistiveTouch. Následně se vraťte na hlavní obrazovku.
  4. Následně je potřeba přesunout tlačítko AssistiveTouch do pravého dolního rohu.
  5. Jako další krok stačí přejet prstem směrem dolů na domovské stránce, čímž aktivujete podporu Spotlight. Tento krok opakujte celkem třikrát. Následně zkontrolujte, zda se podařil udělat krok pro vypnutí animací v iOS.
  6. Pokud jsou animace vypnuté, je všechno v pořádku. Vy můžete AssistiveTouch následně opět vypnout.

Jak sami vidíte, že jedná se o poměrně záludnou věc, nicméně vše je v pořádku a hlavně funkční a to i bez zásahu do systému jako takového. V každém případě pokud se Vám podařilo vypnutí animací v iOS, jedná se o dobrou zprávu, kterou můžete na svém iPhonu nebo iPadu využít.