Příprava iPhone a iPadu k prodeji

Příprava iPhonu k prodeji v několika krocích

Příprava iPhone a iPadu k prodeji

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text”]

Hodláte prodávat svůj iPhone? Je jedno, zda přecházíte na jiné zařízení nebo na novější iPhone, nicméně rozhodně musíte podniknout několik kroků. Příprava iPhone a iPadu k prodeji je snadná věc, kterou zvládnete v několika krocích.

V následujících několika řádcích si společně ukážeme, jaké kroky rozhodně na svém iPhone nebo iPadu musíte provést v případě, pokud ho budete chtít prodat, nebo klidně i někomu dalšímu věnovat.

Rozhodně nikdo nechcete, aby si prohlížel Vaše fotografie, měl k dispozici Vaše data a to právě proto, protože vaše příprava iPhone a iPadu k prodeji nebyla dostatečná a celou řadu věcí jste podcenili.

Správná záloha dat

Hned jako první je potřeba udělat zálohu dat. Jestliže o žádná data nechcete přijít, musíte je náležitě zálohovat. Většina lidí zálohuje na iCloud a to z toho důvodu, že se jedná o snadnou a automatickou zálohu, o kterou se nemusíte starat.

Příprava iPhone a iPadu k prodeji tedy začíná zálohou dat na iCloud. Stačí přejít do NastaveníiCloud a následně zvolit Záloha. Stačí kliknout a vyčkat jakmile zálohování proběhne. Dále můžete zvolit NastaveníiCloudÚložištěSpravovat úložiště, kde se můžete podívat, co vše bylo úspěšně zálohováno.

Jak připravit iPhone na prodej?

iCloud – Úložiště

Vymazání dat a obnova továrního nastavení

Jestliže máte svoje důležitá data náležitě zálohovaná, přichází na řadu jejich smazání. Mazání dat je z toho důvodu, aby k nim nikdo další neměl přístup, což je pochopitelně nežádoucí.

Přesně pro tyto účely je v iOS možnost obnovy zařízení do továrního nastavení. Tovární nastavení = smazání veškerých dat, nastavení a dalších aplikací. iPhone je následně jako při prvním rozbalení nového zařízení.

Příprava iPhone a iPadu k prodeji tedy vrcholí tím, že v iPhonu najdete v Nastavení položku ObecnéObnovitSmazat data a nastavení.

Právě tímto krokem smažete kompletně svoje nastavení, veškerá data a všechno ostatní bude nenávratně pryč.

Jestliže chcete připravit iPhone nebo iPad k prodeji, rozhodně postupujte pomocí těchto dvou kroků, díky kterým zajistíte zálohu dat a jejich následně smazání ze zařízení.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *