Potřebujete promazat staré zprávy na iPhone?

Snadné promazání zpráv

Potřebujete promazat staré zprávy na iPhone?

Staré zprávy na iPhone mohou mnohdy zabírat i několik GB volného místa. Je to hlavně v případech, kdy někdo z rodiny nebo kamarádů také vlastní iPhone a často si pomocí funkce iMessage posíláte obrázky.

V tomto článku se společně podíváme na to, jaké jsou možnosti a jak promazat staré zprávy na iPhone rychle a hlavně efektivně. Každého z Vás rozhodně napadne zdlouhavé označování každé zprávy a její následně mazání.

To by bylo značně neefektivní, zdlouhavé a hlavně nesmírně nudné. Společně si ukážeme jednu možnost, o které mnoho uživatelů neví, nicméně je rychlá a hlavně nesmírně účinná.

Jak promazat staré zprávy na iPhone?

Skutečně potřebujete uchovávat i několik let staré zprávy? Díky následujícímu návodu budete mít možnost staré zprávy nechat automaticky promazávat, což je funkce, kterou v sobě má přímo iOS, nicméně o ni hodně lidí bohužel neví.

Jak promazat staré zprávy na iPhone je jednoduché a můžete to udělat v několika málo následujících krocích. Stačí Vám k tomu pochopitelně iPhone a operační systém iOS, na kterém nastavení provedete.

  • Přejděte do Nastavení ve svém iPhonu.
  • Dále najděte v seznamu položku Zprávy.
  • Zhruba uprostřed další obrazovky najdete kategorii Historie zpráv.
  • Dále tapněte na Ponechat zprávy.
  • Podle toho, jak často chcete promazat staré zprávy zvolíte z následujících možností, které jsou buď promazání jednou za 30 dní, jednou za rok, nebo nikdy.

Pokud aplikujete tento návod na svém iPhonu, zajistíte si hned několik další GB volného místa, což je pro každého uživatele jistě výhra. Pokud vlastníte iPhone s pamětí 16GB, bude tento návod rozhodně velkým vysvobozením. Promazat staré zprávy na iPhone je tedy otázka několika málo tapnutí, což rozhodně každého potěší.

V některém z dalších článků si společně ukážeme, jakým způsobem můžete na svém iPhonu obnovit smazané zprávy. Což je další velmi zajímavé a hodně žádané téma.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *