Nejoblíbenější powerbanky pro iPhone

Jaké jsou nejlepší powerbanky pro iPhone?

Nejoblíbenější powerbanky pro iPhone

Powerbanky pro iPhone jsou v dnešní době neodlučitelnou součástí. A to vlastně pro každý mobilní telefon. Pokud hodně cestujete, nebo také pokud denně chytáte Pokémony, bez powerbanky se rozhodně neobejdete.

V tomto článku se podíváme na tři nejoblíbenější powebanky, které jsou rozděleny podle své kapacity. Jedná se o powerbanky pro iPhone, které mají 4000 mAh, 5200 mAh a více jak 12000 mAh, což jsou již hodně dobré a použitelné powebanky.

Nejoblíbenější powerbanky pro iPhone

IGET Power B-4000

Jestliže hledáte externí baterii s kapacitou 4 000 mAh, nízkou hmotností, ale také nejtenčím provedením, je právě tato powerbanka ideální volba. Jedná se o kombinaci, která je podpořena nejnovější technologií Li-Polymerové baterie, která má daleko větší výdrž a tím pádem budete fungovat déle.

Dále se i samotný počet nabíjecích cyklů zvětší, což je další příjemná zpráva. IGET Power B-4000 je malá powerbanka s kapacitou 4 000 mAh, která vám bude dělat dobrou společnost.

http://powerbanky.heureka.cz/iget-power-b-4000/

GP Batteries FN05M Black

Tato powerbanka se řadí do 5 200 mAh powerbanek, které jsou podle portálu Heureka.cz nejvíce oblíbené. Typ akumulátoru je v tomto případě Li-lon 3,7 V o zmíněné kapacitě 5 200 mAh. Díky této powerbance pohodlně nabijete jak tablety, telefon, tak i GPS navigace a MP3 a MP4 přehrávače.

Díky modernímu vzhledu vypadá powerbanka stylově a rozhodně se ji nebudete muset stydět vytáhnout na veřejnosti. Doba nabíjení je udávána 7,5 hodin, než není málo, ale díky své velké výdrži se tento krok dá opomenout.

http://powerbanky.heureka.cz/gp-batteries-fn05m-black/

Xiaomi YDDYP01 White

A naprostou jedničkou a nejvíce používanou powerbankou je právě tato od společnosti Xiaomi, která má obrovskou kapacitu 20 000 mAh, což je pohodlný záložní zdroj, díky kterému můžete nabíjet až dvě zařízení najednou.

Pokud se chystáte například na  dlouhou cestu vlakem či pod stan, tato powerbanka je ideální možnost, jak si zajistit nabíjení a energii pro svoji elektroniku i na delší dobu. 20 000 mAh je poměrně hodně velká kapacita, která nabije Vaše mobilní zařízení klidně i desetkrát.

http://powerbanky.heureka.cz/xiaomi-yddyp01-white/

A co vy, jaké máte nejoblíbenější powerbanky pro iPhone?

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *