Nejbezpečnější obal na iPhone 6 a iPhone 6S

Nejbezpečnější obal na iPhone 6 a iPhone 6S

Jestliže vlastníte iPhone 6 nebo novější iPhone 6S a hledáte odolné obaly pro různé použití, jste zde rozhodně správně. Společně se podíváme celkem na tři odolné obaly, které jsou určeny převážně pro sport nebo vystavování náročnějšímu prostředí. Potřebujete nejbezpečnější obal?

Pojďme se společně podívat o jaké obaly na iPhone 6 a iPhone 6S se jedná.

Nejbezpečnější obal pro náročné podmínky – CellularLine SMIPHONE6

Jestliže jste vystavováni každý den náročnějším pracovním podmínkám jako je například prašné prostředí, změna teplot a pokud například víte, že iPhone může nešťastně spadnout při používání ve stísněných podmínkách – rozhodně je ideální volbou obal CellularLine SMIPHONE6. Pokud se podíváte na jeho odolnou konstrukci, budete jistě vědět proč.

Nejbezpečnější obal na iPhone 6 pro každého!

iPhone můžete pochopitelně plnohodnotně ovládat a v balení je navíc dodáván držák na kolo, nebo například na řidítka od motorky – takže můžete obal CellularLine SMIPHONE6 používat i na kole nebo motorce. Dokonale tvrdá skořepina chrání proti nárazu.

Pouzdro CellularLine Interphone Apple iPhone 6 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Obal na iPhone 6 pro potápění – Catalyst Waterproof

Rádi se potápíte, nebo si chcete z dovolené přivést také nějaké fotografie nebo videa z Vašich vodních radovánek? Nejbezpečnější obal pro iPhone 6 nebo iPhone 6S pro toto použití je rozhodně Catalyst Waterproof, což je sám o sobě skvělý obal a to hned z několika důvodu.

Nejbezpečnější obal na iPhone 6 pro každého!

Jednak se jedná o bezpečný a pevný obal, do kterého se pod hladinou vody nedostane ani kapka, ale to není vše – můžete ho I pod hladinou vody plnohodnotně ovládat a máte dokonalý přístup ke všem systémovým tlačítkům. S tímto obalem si z dovolené přivezete spousty zajímavých snímků a videí. Do vody tedy jedině s obalem Catalyst Waterproof.

Pouzdro Catalyst vodotěsné iPhone 6 černé lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejbezpečnější obal pro běhání – Quad Lock Run Kit

Běháte? Běháte s iPhone? Pokud ano a běhání doposud praktikujete s iPhonem v kapse, rozhodně na to zapomeňte a kupte si ideální příslušenství pro běhání s názvem Quad Lock Run Kit. Jedná se o modern příslušenství, které si připnete na paži, na iPhone di navláknete speciální a hlavně odolný obal, který je nárazuvzdorný a ze spodní strany obsahuje navíc speciální klip, který dokonale zapadne do držáku na paži.

Nejbezpečnější obal na iPhone 6 pro každého!

Tento výrobce je hodně známý svým příslušenstvím pro iPhone a tento produkt je pro běhání jeden z nejvíce oblíbených. Pokud hledáte nejbezpečnější obal pro běhání a ochranu svého iPhone, rozhodně doporučujeme Quad Lock Run Kit.

Pouzdro Quad Lock Run Kit iPhone 6/6S lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pevně doufáme, že jsme Vám ukázali jakým směrem se vydat a nejbezpečnější obal na iPhone 6  a iPhone 6S si vybrat. Jestliže máte nějaké vlastní zkušenosti, rozhodně se o ně s námi podělte.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *