Jak nahrát písničky od iPhonu?

iPhone a iTunes

Jak nahrát písničky od iPhonu?

iPhone je nejen moderní zařízení pro práci, zábavu, ale také i pro fotografování a poslouchání muziky. Jestliže chcete i vy na svém iPhonu poslouchat vybranou muziku, kterou si do něj nahrajete, je článek určen přesně pro Vás! Jak nahrát písničky do iPhonu?

Otázka je jednoduchá a odpověď ještě jednodušší. Opět budeme potřebovat iTunes, ve které máte nahrané nebo zakoupení písničky. Vždy se prosím přesvědčte, že máte nejnovější verzi iTunes, jelikož jsou časté aktualizace a vylepšení.

Dále stačí iTunes otevřít, propojit s iPhonem a nahrát písničky do iPhonu. Ale jak na to? Stačí postupovat podle tohoto krátkého návodu.

Jak na písničky do iPhonu?

  1. 1. Připojit zařízení k počítači s iTunes.
  2. Spustit aplikaci iTunes na počítači.
  3. Zvolit obsah z knihovny iTunes, který chcete přenést do svého zařízení – iPhone nebo iPad.
iTunes a iPhone

Volba obsahu

4. Přetáhnout obsah do zařízení. Měl by se objevit nový panel s knihovnou, do které budete kopírovat obsah.

iTunes a iPhone

Přetáhnutí obsahu

5. Následně stačí zařízení sesynchronizovat a vše je hotové. A vy jste dostali písničky do iPhonu a můžete vesele poslouchat.

Může nastat situace, kdy nefunguje ruční přidávání nebo odstranění obsahu. V tomto případě je potřeba vybrat hudbu manuálně a stačí opět postupovat podle našeho krátkého návodu.

  1. Připojit iPhone nebo iPad k počítači.
  2. Spustit
  3. Najít zařízení a vybrat ho.
  4. Na levém bočním panelu kliknout na políčko Souhrn.
  5. Sjet dolů k možnosti Volby.
  6. Kliknout na políčko u možnosti “Vybírat hudbu a video manuálně.
  7. Dále kliknout na tlačítko Použít a vše je v pořádku a nyní můžete knihovnu plnit podle předešlého návodu a synchronizovat pro zobrazení obsahu v iPhonu nebo iPadu.
iTunes a iPhone

Vybírat hudbu a video manuálně

Pokud jste si na začátku pokládali otázku “jak nahrát písničky do iPhonu“, doufáme, že nyní je všechno jasné a nic nebrání k tomu, abyste svoji oblíbenou muziku synchronizovaly se svým zařízením a užívali si příjemný poslech.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *