Máte problémy s nabíjením svého iPhonu nebo iPadu? Rozhodně není potřeba se nikterak unáhlovat a rovnou zařízení nést na reklamaci. Jednoduchá oprava iPhone nebo iPadu poslouží k tomu, aby nabíjení opět šlapalo. Chcete vědět jak toho velmi snadno docílit?

Mnohdy je chyba při nemožnosti nabíjení v tom, že je zanesený otvor pro nabíječku. Jedná se o velmi častou a nejpravděpodobnější věc, která může pochopitelně nastat. Jak tento problém vyřešit? Díky našemu velmi jednoduchému návodu, který je rozšíření i o video se to velmi rychle dozvíte.

Jednoduchá oprava iPhone, kterou zvládne každý

Jestliže se zařízení opravdu nechce dobíjet – je to z jednoho prostého důvodu. Pokud tedy není nikterak mechanicky poškozen nebo pokud Vám například nespadl do vody a jedná se celkově o nefunkční zařízení.

Problém je většinou v tom, že máte zanesenou zdířku pro nabíjecí konektor. iPhone rozhodně nosíte v kapse, takže je prostor pro nabíjení vystaven velkému nebezpečí. Nemusíte mít strach a přestat iPhone v kapse nosit. Zanesení zdířky pro nabíjení je až po několika měsících, což není zase takový problém.

A jak se daného problému zbavit? Jednoduchá oprava iPhone Vám pomůže – budete k tomu potřebovat samotný iPhone nebo iPad a obyčejné párátko. Následně stačí nejlépe iOS zařízení vypnout. Po vypnutí stačí uchopit párátko a nečistoty z otvoru pro nabíjení jednoduše vyšťourat.

Sami budete jistě překvapeni, kolik nečistot se zde bude skrývat. To je přesně ta věc, která bránila v pohodlném a hlavně bezproblémovém nabíjení Vašeho zařízení. Díky párátku dostanete z prostoru pro nabíjení všechen prach, ale i zbytky vlasů a další nečistoty, které se zde za určitou dobu nashromáždí.

Jednoduchá oprava iPhone nebo iPadu pomůže k tomu, aby šel opět bezproblémově nabíjet, což je skvělé. Následně můžete jednou za půl roku vzít iPhone a cvičně tento čistící proces provést znovu. Sami uvidíte, jak budete překvapeni, kolik nečistot se zde zase nashromáždilo.