Lámete si hlavu s tím, jak nabít rychleji iPhone? Pokud zařízení nějakou dobu vlastníte, rozhodně víte, že doba nabíjení je poměrně dlouhá. V tomto článku si ukážeme několik zajímavostí, díky kterým dokážete daleko rychleji nabít svůj iPhone nebo iPad.

iPhone nebo iPad jsou zařízení, která na jedno nabití vydrží poměrně hodně dlouhou dobu. Určitě znáte situaci, kdy potřebujete rychle opustit byt a baterie na iPhonu je skoro vybitá. Máte jenom několik okamžiků do odchodu a iPhone na nabíječce jenom pár chvil. Nicméně během okamžiku se skoro nenabije, ani o jedno procento.

Jak z tohoto začarovaného kruhu pryč? Rychle pryč?

Jak nabít rychleji iPhone?

Jestliže chcete, aby Váš iPhone nebo iPad rychleji posbíral energii, doporučuje se sundat ochranný obal. Jedná se sice o jednu malou pomůcku, nicméně i tak je dokázáno, že se iPhone nabije o něco rychleji. Obal totiž zařízení trošku zahřívá, takže je potřeba se mírného zahřívání zbavit. Sundání ochranného obalu Vám tedy decentně pomůže.

Nabíjení iPhone

Potřebujete nabít rychleji svůj iPhone? Ukážeme Vám, jak na to!

Možná Vás další informace překvapí a zaskočí, nicméně se jedná o pravdu, která je ověřená, otestovaná a zaručeně funguje. Pro lepší způsob jak nabít rychleji iPhone Vám doporučíme ho přepnout do “Letového režimu“.

Jedná se o zaručený způsob, díky kterému nabijete zařízení daleko rychleji. Ptáte se proč? Je to z jednoho prostého důvodu – je to díky tomu, že letový režim vypne všechny notifikace, připojení k internetu a k síti, tedy se Vám nikdy nedovolá.

Sice budete nějakou dobu bez signálu, internetu a nikdo Vás nemůže kontaktovat, nicméně iPhone se Vám daleko rychleji nabije. U iPadu je situace jiná – pokud ho připojíte k letovému režimu, daleko nabije se Vám daleko rychleji a nikde nic jiného vypínat nemusíte.

Díky tomuto snadnému triku zajistíte lepší způsob nabití vašeho iOS zařízení, což je skvělá zpráva. V krizových situacích, kdy potřebujete opustit dům a rychle zařízení alespoň o několik procent oživit se jedná o dokonalou věc!