Jak zresetovat heslo Apple ID a iCloud

Jak zresetovat heslo Apple ID a iCloud

Jsme jenom lidé a občas se stane, že bohužel zapomenete své heslo pro přihlášení do nějaké aplikace. V dnešním článku si společně ukážeme jak funguje obnova hesla pro Apple ID a iCloud.

Obnova hesla pro Apple ID a iCloud

  1. Spusťte si prohlížeč Safari (nebo jakýkoliv jiný internetový prohlížeč) a přejděte na webovou stránku iforgot.apple.com
  2. Následně do příslušného pole zadejte Vaše Apple ID nebo Váš e-mail, pod kterým jste společnosti Apple registrováni a klikněte na možnost Další. Pokud děláte obnovu na iPhone, tomuto kroku předchází ještě zvolení Zadejte své Apple ID.
  3. Následně vyberte volbu, zda chcete identito ověřit pomocí zadaného e-mailu, nebo pomocí kontrolních otázek, které jste vyplňovali při samotné registraci. Nejlepší je volba pomocí e-mailu, jelikož odpovědi na otázky si budete pamatovat jen zřídka.
  4. V dalším kroku kliknete na položku Další a postupujte dle pokynů pro obnovení hesla. Odpovědi na kontrolní otázky musí být přesné.
  5. Následně si nastavíte nové heslo, které si pro jistotu raději někde poznamenejte, nebo zapamatujte.

Sami vidíte, že se jedná o poměrně snadný a hlavně rychlý návod, jak obnovit heslo pro Apple ID a iCloud, které jste bohužel z nějakého důvodu zapomněli. V každém případě si po obnovení hesla raději vše zapamatujte nebo ještě lépe někde uložte – nejlépe do správce hesel. Například aplikace 1Password je dokonalá pro každodenní používání a ukládání hesel do nejrůznějších webových stránek nebo aplikací.

Jak rychle a efektivně restartovat heslo na iCloud?

Obnova hesla je v několika málo krocích a doporučujeme si raději vše pečlivě číst a odpovědi dávat podle pravdy, kde si je budete alespoň pamatovat a při případné další obnově hesla si budete všechno náležitě pamatovat.

Pevně věříme, že díky tomuto snadnému a rychlému návodu obnovíte svoje heslo. Vše je jasné a předem dané a díky tomu jak je u společnosti Apple zvykem, budete mít heslo obnovené prakticky okamžitě. Na druhou stranu doufáme, že budete návod potřebovat jenom jednou.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *