Jak si nastavit vlastní vyzvánění v iPhone

Jak si nastavit vlastní vyzvánění v iPhone

Jestliže si chcete na svém iPhone nastavit jako vyzváněcí melodii nějakou svoji skladbu, nebo oblíbenou písničku, můžete to udělat pomocí dvou způsobů – pomocí aplikací iTunes, nebo Garage Band, kde je to pomocí iTunes daleko lepší a hlavně snadnější.

Proto se společně právě na návod pomocí iTunes podíváme a krok po kroku si ukážeme, jak požadovanou melodii navolit. Pojďme se společně podívat na to, jak si nastavit vlastní vyzvánění na iPhone.

iPhone vlastní vyzvánění – jak ho nastavit pomocí iTunes

K nastavení budete logicky potřebovat počítač s aplikací iTunes a požadovanou hudbu, kterou budete chtít jako melodii nastavit. Dále bude potřeba USB kabel na propojení iPhone s počítačem a aplikací iTunes.

  1. Naimportujte nebo vyberte si požadovanou skladbu přímo v iTunes. Pro detailnější informace stačí kliknout na možnost Informace na vybrané skladbě a pomocí pravého tlačítka zjistíte podrobnější informace. Následně stačí kliknout na možnost Volby.
  2. V možnosti Volby si nastavíte začátek a konec vyzvánění – ideální délka vyzvánění je maximálně 40 vteřin – takže si vyberte tu nejlepší možnou stopu, který se Vám bude líbit a pro uložení klikněte na OK.
  3. Na první pohled to není vidět, nicméně skladba je nyní uložena ve zvolené délce a pokud ji spustíte, bude se přehrávat pouze vybraná část. Následně musíte převést soubor MP3 na soubor AAC, což uděláte snadným způsobem. Stačí zvolit Soubor a Vytvořit verzi pro AAC. Za chvilku se Vám uloží skladba v požadovaném formátu a o požadované délce.
  4. Následně můžete opustit iTunes a v počítači přejít do složky Hudba – iTunes – iTunes Media – Music, kde najdete interpreta od kterého jste chtěli vytvořit vyzváněcí tón.
  5. Pro vyzváněcí tón je nutné změnit koncovku na .m4a, kterou budete následně přepisovat ještě na m4r.
  6. Vyzvánění ve formátu .m4r následně zkopírujte do iTunes. Stopa bude uložena do sekce Zvuky, kde ji najdete.
  7. V posledním kroku připojíte k počítači pomocí kabelu svůj iPhone a vybraný vyzváněcí tón synchronizujete do Vašeho zařízení. Tón naleznete v Nastavení – Zvuk – Vyzvánění, kde si ho můžete navolit jako vyzvánění ve svém zařízení.

iPhone vlastní vyzvánění

Doufáme, že jsme Vám díky tomuto návodu pomohli si navolit Vaši oblíbenou písničku jako vyzvánění na iPhone a tento návod podpoříte, pokud jej budete sdílet dále mezi lidi.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *