Jak najít svůj ztracený iPhone?

Jak najít svůj ztracený iPhone?

Bohužel se v životě stávají i nepříjemné situace a jsme jenom lidé, kteří občas někde něco zapomenou. Zapomenou klíče od bytu, zapomenou natankovat, nebo si například někde zapomenou svůj iPhone.

Jedná se rozhodně o hodně nepříjemnou věc, jelikož pokud ho buď někde zapomenete, nebo Vám ho rovnou někdo ukradne – budete ho chtít jistě najít a iPhone sám o sobě podporuje skvělou funkci, kterou si dnes ukážeme.

Zmíněná funkce je Find My iPhone (pro ty, kteří mají nastavený CZ jazyk – Najít iPhone) a jedná se o skvělou funkci, díky které můžete klidně na jiném zařízení nebo doma na počítači nechat zobrazit mapu, kde se právě ztracený nebo zapomenutý iPhone nachází.

Jak najít svůj ztracený iPhone?

Tento návod pomohl již nejednomu uživateli, takže pevně doufáme, že pomůže i Vám.

Ztracený iPhone? Jedině Find My iPhone (Najít iPhone)!

K zapnutí finkce Najít iPhone potřebujete mít iCloud účet a v nastavení iCloudu v telefonu na posledním řádku ve výpisu aplikaci možnost u Najít iPhone aktivovat. Ztracený iPhone je nepříjemnost, proto stačí postupovat podle návodu:

  1. Přihlásit se na iCloud.com/find nebo v aplikaci Najít iPhone na jiném zařízení.
  2. Následně vyhledat své zařízení a to na mapě, které je na displeji zobrazení. Jestliže je zařízení nedaleko – můžete si nechat přehrát zvuk pro upozornění.
  3. Následně stačí zapnout Režim ztráty, který na dálku zamkne Vaše zařízení pomocí čtyřciferného zámku.
  4. Dále je potřeba oznámit ztrátu zařízení na Policii a ta podle sériového čísla je schopna vypátrat pachatele.
  5. Na dálku můžete smazat své zařízení a tím zabránit zneužívání Vašeho zařízení, kde máte uloženy různé poznámky, fotky a další věci, které nechcete aby se dostali na veřejnost.
  6. Dále je vhodné oznámit ztrátu zařízení i Vašemu operátorovi, aby deaktivoval Váš účet a nikdo nemohl využívat Vaše hlasové a datové služby.

Toto je několik základních parametrů, které musí člověk bezprostředně po ztracení iPhone udělat a pokud toto všechno uděláte, jedná se o ideální situaci a dále nezbývá než jen čekat, až Policie hříšníka najde. Ztracený iPhone najdete snad co nejdříve a to díky naššemu jednoduchému návodu.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *