Vánoce se blíží, proto jsem připravil velký přehled Apple produktů, který by vám mohl pomoci vybrat skvělý dárek a ještě přitom ušetřit někdy i tisíce korun. Všechna data jsem čerpal z porovnávače zboží Heureka.cz, takže jsou vždy aktuální k datu, kdy tento článek čtete.

Následující odstavce jsou věnovány nejnovějším modelům 7 Plus a 7 a rok starému modelu 6s a 6s Plus.

 

Nejnovější iPhone 7 nejlevněji

Aktuální cena Apple iPhone 7 32GB v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Nejnovější model iPhone s číslem 7 – ve všem lepší než předchůdce iPhone 6. Na první dotek pocítíte změnu v Home Buttonu, který již není běžné tlačítko, ale funguje na principu senzoru. Odezvy jsou okamžité, fotoaparát perfektní. Pokud však máte model 6s, přechod na tento model bych pečlivě zvážil. Dle mého nemá moc smysl přecházet.

Apple iPhone 7 32GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

iPhone 7 Plus nejlevněji

Aktuální cena Apple iPhone 7 Plus 32GB v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Největší iPhone. Větší displej, větší kapacita baterie než iPhone 7. Oproti menšímu modelu má jednu velkou věc navíc – duální zadní fotoaparát. Fotografie z iPhone 7 Plus Vás opravdu uhranou.

Apple iPhone 7 Plus 32GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Kde koupit Apple iPhone 6s nejlevněji

Aktuální cena Apple iPhone 6S 16GB je (Zdroj: Heureka.cz, )

iPhone 6s je zase o něco lepší než jeho předchůzce. 3D Touch, 12megapixelový fotoaparát iSight a natáčení 4K videa – to jsou hlavní taháky tohoto modelu. Navíc novým předním 5megapixelovým fotoaparátem FaceTime HD fotí iPhone 6s i skvělá selfíčka.

Apple iPhone 6S 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Kde koupit Apple iPhone 6s Plus nejlevněji

Aktuální cena Apple iPhone 6S Plus 16GB v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

O fous lepší a větší bráška modelu 6s. 5,5 palců velký displej s rozlišením 1920 × 1080 při 401 pixelech na palec vám může jako v mém případě nahradit i Apple iPad mini. Má větší baterii a lepší výdrž než 6s a také disponuje optickou stabilizací obrazu pro natáčení videí.

Apple iPhone 6S Plus 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

V případě, že chcete zakoupit starší modely telefonů Apple iPhone, přečtěte si článěk o nejlevnějších iPhone 4, 4s, 5, 5c a 5s. Ceny jsou neustále automaticky aktualizovány.