Často někde cestujete autem a nikdy si nepamatujete, kde jste zaparkovali? Hodně často se to stává na neznámých místech, což je logické. V operačním systému iOS 10 je skvělá funkce, díky které tento problém jednou provždy vyřešíte, což je ideální věc, kterou jistě každý z nás s tímto problémem potřebuje!

Základem je mít přístup k internetu pomocí Vašeho datového tarifu a také používat na svém iPhonu aplikaci Mapy od společnosti Apple. iOS 10 s podporovanou funkcí je také pochopitelně jasná věc, kterou budete potřebovat. Jedná se o dokonalou funkci, díky které budete neustále vědět, kde je vaše auto a hledání bude daleko příjemnější, než pobíhat po městě a hledat svůj vůz. Nemyslíte?

Kde jsem zaparkoval? V iOS 10 hračka!

V novém iOS naštěstí Apple udělal mnoho novinek a skvělých funkcí, díky kterým je navigování daleko lepší, příjemnější a hlavně spokojenější. Například to, že si nemusíte pamatovat kde jste svoje auto zaparkovali.

Jediné co budete kromě zařízení a aplikace potřebovat je také kompatibilita náhlavní soupravy s Bluetooth a nebo CarPlay. Zařízení nejdříve spárujte se svým iPhonem a postupujte podle těchto instrukcí, které jsou popsány níže:

  • Ve svém iPhonu jděte do Nastavení
  • Klikněte na položku Mapy
  • Jeďte následně až dolů a zapněte možnost zobrazení polohy auta
  • Vše to začíná, když auto zaparkujete
  • Ve chvíli, kdy iPhone ztratí signál Bluetooth nebo CarPlay z auta, automaticky si uloží poslední možnou lokaci, na kterou Vás bude také navigovat.

Jak sami vidíte, jedná se ještě o nedokonalou věc, nicméně všechny drobnosti a chyby se jistě velmi brzo odhalí, vylepší a zapracuje se na nich. Což povede k daleko lepším výsledkům. Hlavně přesnějším výsledkům, což je pro každého to rozhodující.

Nicméně na druhou stranu – myšlenka je to skvělá, jelikož budete přesně vědět, kde parkujete. A nikdy již nebudete zbytečně a hlavně splašeně pobíhat po parkoviště a bezmocně hledat svoje parkované auto.

O novinkách Vás budeme informovat – doufejme, že přijdou již velmi brzy.