Find My iPhone – Nenechte si ukrást svůj iPhone

Find My iPhone – Nenechte si ukrást svůj iPhone


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /DISK3/www/3721/iphonepro.cz/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 992

Jestliže se zajímáte celkově o společnost Apple a její fungování, rozhodně budete vědět a mít nějaké podvědomí o aplikaci s názvem Find My iPhone mít rozhodně budete. Jedná se o aplikaci, která je přímo z dílny společnosti Apple a díky tomu se můžete těšit na skvělou a funkční aplikaci.

Nesmírná výhoda aplikace je v tom, že stačí tuto funkci zapnout na všech svých zařízeních – tedy na iPhone, iPadu, ale také i MacBooku, což dává této aplikaci úplně největší kouzlo a hlavně smysl.

Jak samotný název napovídá, jedná se o aplikaci, díky které si najdete své zařízení a to prakticky okamžitě. Stačí mít zapnutou funkci přímo v telefonu a v ostatních zařízeních a vše bude fungovat dokonale a hlavně spolehlivě.

Díky Find My iPhone budete mít o zařízení přehled

Pokud máte více zařízení a na všech si právě tuto aplikaci a tuto funkci zapnete, budete mít dokonalý přehled, kde se Vaše zařízení právě nachází. Pokud například svůj iPad půjčíte kamarádovi, můžete se z pohodlí domova podívat na to, kde právě iPad je a to pohodlně ze svého iPhone. Zobrazí se Vám mapa, na které budete přehledně vidět, kde iPad právě je.

Skvělá aplikace Find My iPhone

Pokud tedy dojde například ke zcizení Vašeho iPhone a právě možnost Find My iPhone na něm budete mít zapnutou, rozhodně ho během chvilky vystopujete a můžete se ke svému zařízení dostat velmi rychle.

To samé platí například pro to, když si zapomenete svůj iPhone například někde v taxíku, u kamaráda nebo třeba doma. Stačí se na jiném zařízené podívat do aplikace Find My iPhone a pohodlně si nechat přímo na displeji svého zařízení zobrazit kde se zařízení právě nachází a vydat se ho hledat.

Díky této aplikaci bylo vystopováno již několik stovek iPhonů, které si lidi zapomínají v dopravních prostředcích, nebo které jsou jim bohužel ukradeny, nicméně majitel se k nim dostane daleko rychleji, než je zloděj stačí prodat.

The app was not found in the store. :-(

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *