S příchodem nového operačního systému iOS 10 přišla celá řada novinek, vylepšení a skvělých doplňků. O nekterých jsme Vám již psali. Jako další je zde možnost “Večerka“, na kterou se zaměříme v dnešním článku.

Večerka bylo po uvedení iOS 10 hodně diskutovaným doplňkem, který jedna strana zatracovala. A druhá jej naopak opěvovala a nesmírně chválila. O co se vlastně jedná? Stačí zavítat na svém iPhonu do aplikace Hodiny, kde si v dolní navigaci vyberete záložku “Večerka”. Následně se můžete prohrabávat nejrůznějším nastavením, které je poměrně dobře udělané.

V dalším kroku si nastavíte, v kolik hodin chcete vzbudit, což je pro každého velmi důležitý čas. Dále si také můžete pochopitelně nastavit jaké dny chcete v tento čas budit. Jestli náhodně, nebo například každý pracovní den.

iOS 10 a její Večerka

Poté co si nastavíte na svém iPhonu, že chcete vstávat každý pracovní den například v sedm hodin. Dále si také nastavíte, kolik hodin chcete spát. Jedná se o údaj, díky kterému Vám bude připomínán ideální čas jít spát – tedy připomínka. Připomínka, která bude automaticky na Vašem zařízení k dispozici po nastavení času.

Jedná se o poměrně dobrou věc, nicméně ne každý z nás takto funguje. Pokud si najdete ve své Večerce svůj osobní systém, rozhodně se bude jednat o skvělou věc, díky které se krásně vyspíte. Člověk by měl denně naspat alespoň 8 hodin, což je ideální čas pro dokonalý odpočinek.

Sami na sobě si můžete vyzkoušet, jak to funguje a schválně kolik hodin denně spíte vy. Aplikace a její doplněk Vás bude alespoň skvěle motivovat k tomu, aby si vaše tělo odpočinulo.

Večerka je skvělá aplikace, která Vás bude mít alespoň trošku pod kontrolou a vy budete vědět, v kolik máte chodit spát. Nicméně každý máme svoje tělo nastavené jinak a každý sneseme něco jiného. Což je rozhodně dobrá věc, díky které budete vědět v kolik je ideální čas jít spát.