Dovoz iPhone ze zahraničí? Klady, zápory a na co si dát pozor?

Dovoz iPhone ze zahraničí? Klady, zápory a na co si dát pozor?

Dovoz iPhone ze zahraničí? Klady, zápory a na co si dát pozor?

Nákup iPhone je poměrně hodně velký zásah do peněženky – vždyť takový iPhone 6S 128GB atakuje částku 25.000 Kč, což je neuvěřitelná částka za mobilní telefon. Na řadu přichází otázka – dovoz iPhone ze zahraničí? Vyplatí se? Na co si dát pozor? Pojďme se společně na tuto problematiku podívat.

Dovoz iPhone ze zahraničí rozhodně v dnešní moderní a online době je možností, nicméně má však svoje úskalí, problémy a nástrahy, na které si musíte dát rozhodně pozor. První věc, na kterou si rozhodně musíte dát pozor při dovozu iPhone ze zahraničí je je zdroj, od koho zařízení nakupuje.

Vše se řeší pochopitelně online přes internet a pokud pošlete peníze někomu pochybnému, rozhodně je bohužel nikdy zpět neuvidíte. Dovoz iPhone ze zahraničí nemá jenom záporné stránky. Kladná věc je rozhodně cena, která je mnohdy o hodně nižší, než na českých e-shopech nebo v kamenných prodejnách.

Nicméně na druhou stranu, pokud si připlatíte a koupíte u ověřeného českého zdroje – následné reklama a řešení případných problémů je daleko jednodušší a rychlejší.

Dovoz iPhone ze zahraničí – ano či ne?

Opravdu záleží na preferencích každého z nás, pokud jdete po ceně, rozhodně využijte nákup ze zahraničí. Nicméně si rozhodně musíte dát velký pozor na prodejce. Ověřit si ho a projít si jeho reference a ohlasy na internetu.

Dovoz iPhone ze zahraničí? Klady, zápory a na co si dát pozor?

Dovoz iPhone ze zahraničí – ano či ne?

Pokud využijete dovoz iPhone ze zahraničí – většinou je i kratší záruka, která je například pouhých šest, nebo dvanáct měsíců. V každém případě pokud chcete nižší cenu, rozhodně využijte možností dovozu.

Záruka je jedna věc, nicméně ověřené zdroje a cena jsou další věc. Záleží opravdu a jenom na Vás, zda si raději připlatíte a zakoupíte iPhone v kamenné prodejně a budete mít k dispozici veškerý servis. Nebo jestli využijete možnosti dovoz iPhone ze zahraničí, kde budete mít nižší cenu, ale na druhou stranu kratší záruku.

Jaké jsou Vaše zkušenosti s dovozem iPhone ze zahraničí? Kladné, nebo bohužel záporné? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti!

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *