Aplikace Google Photos – nejlepší aplikace pro zálohu fotografií

Aplikace Google Photos – nejlepší aplikace pro zálohu fotografií

Aplikace Google Photos – nejlepší aplikace pro zálohu fotografií


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /DISK3/www/3721/iphonepro.cz/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 992

Hledáte skvělou aplikaci pro ukládání a zálohování fotografií přímo z iPhone? Pokud ano, rozhodně zkuste aplikaci Google Photos, která je jak samotný název napovídá přímo od společnosti Google. Aplikace Google Photos je pochopitelně propojená s Vašim účtem, což je další plus.

Další plus aplikace Google Photos je výběr zálohovaných fotografií, který můžete nastavit buď na vysokou kvalitu, nebo původní kvalitu, která je omezena Vaším úložným prostorem. Přímo v aplikaci je Asistentka, díky které budete mít ve svých fotografiích dokonalý pořádek.

Jelikož Vám bude dávat dokonalé podněty k úpravám a jednotlivým vylepšením, které můžete aplikovat na Vaše fotografie i vy. Co se týče velikosti úložiště, vše je ukládáno v rámci Vašeho Google účtu – tedy k dispozici je 15GB na všechny služby od společnosti Google.

Na jednu stranu je to velké úložiště, nicméně je to pro všechny data od služeb Google – tedy i na e-maily a další věci. Na druhou stranu – pokud budete úložiště a služby maximálně využívat, není problém si další úložiště dokoupit.

Snadná záloha pomocí aplikace Google Photos

Aplikace Google Photos, nebo chcete-li Google Fotky je dokonalá a jednoduchá aplikace, která automaticky synchronizuje Vaše fotografie. Takže se o nic nestaráte, což je opět dokonalé. Přímo pomocí aplikace Google Photos můžete vytvářet hezké koláže, moderní animace, nebo i krátké filmy.

Jedná se o další skvělý bonus, který přináší aplikace Google Photos. Fotografie jsou v samotné aplikaci ukládané také podle místa, což zpětně slouží k ideálnímu zjištění, kde byla daná fotografie pořízena.

Celkově se jedná o velmi příjemnou, nenáročnou a hlavně spolehlivou aplikaci pro zálohování fotografií. Pokud Vám aplikace Google Photos vyhovuje, ale jste omezeni 15 GB prostorem, není problém si další úložiště dokoupit.

Google Photos disponuje tedy 15 GB volného místa, nicméně pokud používání Gmail, jsou e-maily a přílohy ukládány také na zmíněných 15 GB. Zakoupit větší úložiště je rozhodně logický krok, pokud používáte všechny služby od společnosti Google.

The app was not found in the store. :-(

NAPSAT KOMENTÁŘ

Your email address will not be published. Required fields are marked *